Katalogové číslo: 4DRGYMS01
1 845.00 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 202.5 kg |
|---|---|
| Rozmery | 260 × 400 cm |
| Šírka | 260 cm |
| Výška | 400 cm |
| Výška črepníka | 51 cm |
| Priemer črepníka | 65 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev