Katalogové číslo: CC0051957
Dracaena fragrans ‚Riki‘ in Baq Raindrop
400.98 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 20.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 139 cm |
| Priemer | 37 cm |
| Hĺbka | 58 cm |
| Výška | 139 cm |
| Priemer črepníka | 25 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Dlaňovitý |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Carousel |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Hydro granules |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev