Katalogové číslo: CC0055936
Dracaena fragrans ‚Hawaiian Sunshine‘ in Mineral
332.10 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 24.8 kg |
|---|---|
| Rozmery | 151 cm |
| Priemer | 32 cm |
| Výška | 151 cm |
| Priemer črepníka | 18 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm, 10-20 cm |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Ficonstone |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Hydro granules |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev