Katalogové číslo: CC0058894
Dracaena fragrans ‚Golden Coast‘ in Dolomites
337.02 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 31.525 kg |
|---|---|
| Rozmery | 109 cm |
| Priemer | 46 cm |
| Výška | 109 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Tvar kmeňa | Viac výhonový |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Fiberclay |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev