Katalogové číslo: 4DRDO3S10
64.58 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.088 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 95 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 95 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm, 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev