Katalogové číslo: 4DRCOVT00
Dracaena fragrans ‚Compacta‘
Branched-multi
75.03 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.235 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 65 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 65 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Výška črepníka | 20 cm |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev