Katalogové číslo: CC0023416
154.98 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 11.22 kg |
|---|---|
| Rozmery | 117 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Výška | 117 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Matná |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Syntetika |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev