Katalogové číslo: CC0030246
280.44 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 16.368 kg |
|---|---|
| Rozmery | 131 cm |
| Priemer | 37 cm |
| Výška | 131 cm |
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Umiestnenie | tieň |
| Materiál | Fiberclay |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev