Katalogové číslo: CC0026511
Dracaena fragrans ‚Cintho in Baq Opus Raw
Hydroculture
396.06 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15.9 kg |
|---|---|
| Rozmery | 108 cm |
| Priemer | 38 cm |
| Výška | 108 cm |
| Priemer črepníka | 18 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 20-40 cm, 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Materiál | Polyresin |
| Povrchová úprava | Matná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev