Katalogové číslo: 4DRBUBU34
202.95 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 22.275 kg |
|---|---|
| Rozmery | 70 × 100 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška črepníka | 28 cm |
| Priemer črepníka | 34 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev