Katalogové číslo: 4DRARVT01
Dracaena fragrans ‚Arturo‘
Branched-multi
116.85 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 12.825 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 120 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 120 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Pestrofarebná, Žltá |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev