Katalogové číslo: F00001870
19.80 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.174 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 70 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 70 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev