Katalogové číslo: F00002348
14.64 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.607 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 17 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | > 40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev