Katalogové číslo: 6PTR75246
143.91 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 3.05 kg |
|---|---|
| Rozmery | 42 cm |
| Priemer | 30 cm |
| Výška | 42 cm |
| Hĺbka | 41.5 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Metalická |
| Umiestnenie | Interiér |
| Materiál | Kov |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev