Katalogové číslo: F00004797
Cupressus Goldcrest Wilma
23.99 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.633 kg |
|---|---|
| Rozmery | 95 cm |
| Výška | 95 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Ihlicovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Pyramída |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev