Katalogové číslo: CC0060608
Croton (Codiaeum) variegatum ‚Petra‘ in Plain Striped
Hydroculture
162.36 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 14.95 kg |
|---|---|
| Rozmery | 93 cm |
| Priemer | 28 cm |
| Hĺbka | 30 cm |
| Výška | 93 cm |
| Priemer črepníka | 18 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 5-10 cm, 10-20 cm |
| Séria | |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Oválny |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Iný |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča | |
| Substrát | Hydro granules |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev