Katalogové číslo: 4COPEVT42
Croton (Codiaeum) variegatum ‚Petra‘
Branched
61.50 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 6.75 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 85 cm |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 85 cm |
| Priemer črepníka | 24 cm |
| Výška črepníka | 23 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev