Katalogové číslo: 4COPEVT14
Croton (Codiaeum) variegatum ‚Petra‘
167.28 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 18.36 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 150 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Výška | 140 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Výška črepníka | 27 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Teplota | 15 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev