Katalogové číslo: 4COPEVT13
Croton (Codiaeum) variegatum ‚Petra‘
109.47 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 12.015 kg |
|---|---|
| Rozmery | 50 × 110 cm |
| Šírka | 50 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 27 cm |
| Výška črepníka | 25 cm |
| Veľkosť listu | 5-10 cm |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Oválny |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Kategória rastlín | |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev