Katalogové číslo: 5CRSSBU80
Crassula ovata ‚Sunset‘
1 463.70 €
Nie je na sklade
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 160.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 130 × 160 cm |
| Šírka | 130 cm |
| Výška | 160 cm |
| Priemer črepníka | 60 cm |
| Výška črepníka | 44 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev