Katalogové číslo: 5CROMBU02
28.29 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 3.105 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 × 20 cm |
| Šírka | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Výška črepníka | 9 cm |
| Priemer črepníka | 16 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Biela, Červená, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev