Katalogové číslo: 5CRHUBP12
7.75 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 0.851 kg |
|---|---|
| Rozmery | 15 × 20 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Výška | 20 cm |
| Výška črepníka | 9 cm |
| Priemer črepníka | 12 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev