Katalogové číslo: 5CRHOBU15
152.52 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 16.74 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 × 80 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 45 cm |
| Výška | 80 cm |
| Výška črepníka | 29 cm |
| Priemer črepníka | 35 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev