Katalogové číslo: 5CRHOBU45
Crassula ovata ‚Hobbit‘
Bush
479.70 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 52.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 × 110 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 110 cm |
| Priemer črepníka | 40 cm |
| Výška črepníka | 32 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Tvar listu | Iný |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Farba listov | Zelená, Biela, Červená, Pestrofarebná, Sivá, Žltá |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev