Katalogové číslo: CC0030806
Crassula ovata ‚Gollum‘ in Terra Cotta
216.48 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20.868 kg |
|---|---|
| Rozmery | 100 cm |
| Priemer | 40 cm |
| Hĺbka | 32 cm |
| Priemer črepníka | 35 cm |
| Výška | 100 cm |
| Výška črepníka | 28 cm |
| Kolekcia | |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Séria | |
| Teplota | 10 °C |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Materiál | Terakota |
| Povrchová úprava | Prírodná |
| Kvitnúce | nie |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev