Katalogové číslo: 5CRGOBU15
92.37 €
Na objednávku, dodanie do 18 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10.139 kg |
|---|---|
| Rozmery | 40 × 50 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 40 cm |
| Výška | 50 cm |
| Výška črepníka | 24 cm |
| Priemer črepníka | 30 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev