Katalogové číslo: 5CROVBU00
70.11 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 7.695 kg |
|---|---|
| Rozmery | 30 × 35 cm |
| Šírka | 30 cm |
| Výška | 35 cm |
| Výška črepníka | 18 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 10 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev