Katalogové číslo: 5CRARBU30
Crassula argentea
Bush
479.70 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 52.65 kg |
|---|---|
| Rozmery | 90 × 100 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Výška | 100 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Výška črepníka | 37 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 10 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Sivá |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev