Katalogové číslo: F00006782
16.24 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 1.782 kg |
|---|---|
| Rozmery | 20 cm |
| Výška | 20 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev