Katalogové číslo: F00000957
4.18 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.459 kg |
|---|---|
| Rozmery | 22 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 22 cm |
| Priemer črepníka | 6 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Červená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Trsy |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev