Katalogové číslo: F00001869
Codiaeum variegatum ‚Excellent‘
18.94 €
Na objednávku, dodanie do 12 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.079 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 cm |
| Výška | 65 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 15 °C |
| Kvetináč | |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Farba listov | Zelená, Červená, Pestrofarebná, Žltá |
| Tvar rastliny | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev