Katalogové číslo: F00002976
18.82 €
Na objednávku, dodanie do 15 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.066 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 cm |
| Kvetináč | |
| Výška | 65 cm |
| Priemer črepníka | 21 cm |
| Farba listov | Zelená, Biela, Pestrofarebná |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev