Katalogové číslo: 6DMP7789S
Chive
9.47 €
Na objednávku, dodanie do 21 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.25 kg |
|---|---|
| Rozmery | 7 cm |
| Priemer | 10 cm |
| Hĺbka | 5 cm |
| Výška | 7 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev