Katalogové číslo: 5CHHUBU01
Chamaerops humilis
Bush
92.25 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 10.125 kg |
|---|---|
| Rozmery | 60 × 90 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Výška | 90 cm |
| Priemer črepníka | 28 cm |
| Výška črepníka | 26 cm |
| Veľkosť listu | 20-40 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev