Katalogové číslo: 4CHELBU29
43.05 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 4.725 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 × 95 cm |
| Šírka | 35 cm |
| Výška | 95 cm |
| Výška črepníka | 19 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Vejárovitý |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev