Katalogové číslo: 6LIMCHA04
Chakka
142.68 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4 kg |
|---|---|
| Rozmery | 36 cm |
| Priemer | 42 cm |
| Výška | 36 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Betónový povrch |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Matná |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev