Katalogové číslo: 4CEWOHA14
25.83 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.835 kg |
|---|---|
| Rozmery | 16 × 40 cm |
| Kvetináč | |
| Šírka | 16 cm |
| Výška | 40 cm |
| Výška črepníka | 12 cm |
| Priemer črepníka | 14 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená, Sivá |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Popínavý |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev