Katalogové číslo: F00006737
200.49 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
Vzhľadom k väčším rozmerom a váhe tohto produktu nie je možné tento produkt doručiť štandardnou kuriérskou spoločnosťou. V prípade záujmu o tento produkt nás neváhajte kontaktovať a obratom Vám individuálne naceníme poštovné náklady.
| Hmotnosť | 22.005 kg |
|---|---|
| Rozmery | 210 cm |
| Výška | 210 cm |
| Priemer črepníka | 36 cm |
| Tvar kmeňa | Rovný |
| Kvitnúce | áno |
| Tvar listu | Iný |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev