Katalogové číslo: 6LIMCER05
Cera
Pot Reactive White
35.30 €
Na objednávku, dodanie do 20 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 22 cm |
| Priemer | 23 cm |
| Výška | 22 cm |
| Kolekcia | |
| Séria | |
| Umiestnenie | Interiér |
| Štruktúra črepníka | Hladký povrch |
| Materiál | Keramika |
| Povrchová úprava | Glazované |
| Farba kvetináča |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev