Katalogové číslo: F00005826
22.51 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 2.471 kg |
|---|---|
| Rozmery | 45 cm |
| Výška | 45 cm |
| Priemer črepníka | 19 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | áno, nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Podlhovastý |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev