Katalogové číslo: F00005786
39.61 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 4.347 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 cm |
| Výška | 65 cm |
| Priemer črepníka | 23 cm |
| Tvar kmeňa | Rozvetvený |
| Kvitnúce | áno |
| Farba listov | Zelená, Žltá |
| Tvar listu | Okrúhly |
| Veľkosť listu | 10-20 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Rozvetvený ker |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev