Katalogové číslo: 6CAPTCV42
226.32 €
Nie je na sklade
| Hmotnosť | 3.6 kg |
|---|---|
| Rozmery | 72 cm |
| Priemer | 50 cm |
| Výška | 72 cm |
| Hĺbka | 68 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Drsný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev