Katalogové číslo: 6CAP8083Z
745.38 €
Na objednávku, dodanie do 16 pracovných dní.
| Hmotnosť | 15.3 kg |
|---|---|
| Rozmery | 46 cm |
| Priemer | 122 cm |
| Výška | 46 cm |
| Hĺbka | 43 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Umiestnenie | Exteriér, Interiér |
| Materiál | Syntetika |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev