Katalogové číslo: F00004319
Campanula portenschlagiana Porto Ice White
White
6.77 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.743 kg |
|---|---|
| Rozmery | 17 cm |
| Výška | 17 cm |
| Priemer črepníka | 11 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | 5 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Ker |
| Kvitnúce | áno |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev