Katalogové číslo: 4CAMIKK11
6.15 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 0.675 kg |
|---|---|
| Rozmery | 10 × 25 cm |
| Šírka | 10 cm |
| Výška | 25 cm |
| Výška črepníka | 8 cm |
| Priemer črepníka | 11 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 15 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev