Katalogové číslo: F00004789
Buxus sempervirens
131.61 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 14.445 kg |
|---|---|
| Rozmery | 125 cm |
| Výška | 125 cm |
| Priemer črepníka | 26 cm |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Teplota | -20 °C |
| Tvar listu | Oválny |
| Tvar kmeňa | Špirálovitý |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar rastliny | Pyramída |
| Kvitnúce | nie |
| Substrát | Soil |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev