Katalogové číslo: F00000732
206.64 €
Na objednávku, dodanie do 14 pracovných dní.
| Hmotnosť | 22.68 kg |
|---|---|
| Rozmery | 65 × 85 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Výška | 85 cm |
| Priemer črepníka | 45 cm |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
| Umiestnenie | Čiastočný tieň |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev