Katalogové číslo: F00006888
78.72 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 8.64 kg |
|---|---|
| Rozmery | 95 cm |
| Výška | 95 cm |
| Priemer črepníka | 29 cm |
| Tvar kmeňa | Špirálovitý |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Oválny |
| Veľkosť listu | 2-5 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Iný, Guľa |
| Substrát | Soil |
| Teplota | -20 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev