Katalogové číslo: 6DLBF7915
787.20 €
Na sklade u dodávateľa, dodanie do 10 pracovných dní.
| Hmotnosť | 20 kg |
|---|---|
| Rozmery | 92 cm |
| Priemer | 74 cm |
| Výška | 92 cm |
| Hĺbka | 91 cm |
| Kolekcia | |
| Farba kvetináča | |
| Povrchová úprava | Štruktúrovaná |
| Materiál | Fiberstone |
| Séria | |
| Štruktúra črepníka | Rebrovaný povrch |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev