Katalogové číslo: F00002517
53.51 €
Na objednávku, dodanie do 13 pracovných dní.
| Hmotnosť | 5.873 kg |
|---|---|
| Rozmery | 35 cm |
| Výška | 35 cm |
| Priemer črepníka | 20 cm |
| Tvar kmeňa | Iný |
| Kvitnúce | nie |
| Farba listov | Zelená |
| Tvar listu | Iný |
| Veľkosť listu | 0-2 cm |
| Kategória rastlín | |
| Tvar rastliny | Bonsaj |
| Substrát | Soil |
| Teplota | 5 °C |
špeciálne pre vašu akciu
pri nákupe nad 50 €
kvety do 2 hodín
viac ako 40 kvetinárstiev